Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm organizasyonlarınız için kaliteli malzemeler ve deneyimli ekibi ile İzmir Organizasyon hizmetinizde.

Açılış organizasyonları, doğum günü organizasyonları, alışveriş  merkezi organizasyonları ve aklınıza gelebilecek daha bir çok organizasyon için gerekli ekipmanları, malzemeleri, çalışacak personeli ve çok daha çeşitli hizmetleri İzmir Organizasyon farkıyla sunmaktayız.

Çeşitli organizasyonlarınızda yüz boyama hizmetlerimiz için bu konuda deneyimli kişileri bünyemizde bulunduruyoruz. İhtiyacınız olan yüz boyama hizmetlerini sağlayacak ekip arkadaşlarımız yüz boyama için gerekli tüm eğitimleri almışlardır. Kullandığımız yüz boyaları Sağlık Bakanlığı onaylı ve cildin ph dengesini koruyan, cilde  zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş ürünlerdir.

Yüz boyalarımız, çok çeşitli renk kartelasına sahiptir. Deneyimli ve yetenekli ekibimiz, yaratıcı makyajlar ile organizasyonlarınızı renklendirecek. Çizgi film karakterleri, süper kahramanlar, palyaço makyajı gibi çok çeşitli yüz boyamalarını yaparak organizasyonlarınza eğlence katıyoruz. Boyalı yüzlerinizi gördüğünüzde, fotoğrafını çekmeden duramayacaksınız! Organizasyonlarınıza katılan misafirlerinizin talepleri doğrultusunda oldukça pratik bir şekilde yüz boyamalarını gerçekleştiriyorlar.

İzmir Organizasyon olarak en kaliteli hizmet garantisini veriyoruz. Yüz boyama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek yüz boyama fotoğraflarımızı inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.