Uçan Balon Süsleme
Uçan Balon Süsleme

Uçan Balon Süsleme Organizasyonlarınızı daha hareketli hale getiren objelerden biri de uçan balonlardır. Deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanan uçan balonlar 8 ila 12 saat arası havada kalmaktadır. İzmir de ilk ve tek özel çalışmayla isteğiniz doğrultusunda uçan balonların havada kalma süresini iki güne kadar çıkartabiliriz. Uçan balon süsleme hizmeti için ‘İzmir Organizasyon’ profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla sizler için hazır.

Açılış, evlenme teklifi, kokteyl, şenlik, piknik, sünnet, düğün, doğum günü, temel atma törenleri gibi daha birçok alanda kullanılan uçan balonlar etrafa renk katan ve dikkat çeken hareketli detaylardır. Türkiye geneli büyük organizasyonlardan küçük süslemelere kadar herkese hizmet etmekteyiz. Ekstra uçan balon, uçan balon buketi, maytaplı uçan balon, ışıklı uçan balon, jumbo uçan balon, zeplin uçan balon gibi farklı çeşitlerimizin bulunmaktadır. Organizasyon yapılacak mekana göre, organizasyonun türüne göre uçan balon şekilleri özel olarak hazırlanmaktadır. Büyük ve deneyimli ekibimiz sayesinde aynı gün içinde, ülkemizin farklı şehirlerde tüm organizasyonlarda balon süslemesi yapabilecek donanıma sahiptir.

 

Siz de organizasyonunuz sırasında, özenle hazırlanmış uçan balonların ‘’Havası iner mi?’’ endişesi yaşamadan tamamlanmasını istiyorsanız sizi de İzmir Organizasyon’a bekleriz.

Uçan Balon Süsleme Fotoğraf Galerisi