Evlilik Teklifi Organizasyonu İnciraltı
Evlilik Teklifi Organizasyonu İnciraltı

Evlilik Teklifi Organizasyonu İnciraltı

Heyecanı gözlerinden okunan Tayfun Bey, kız arkadaşı için bir evlilik teklifi organizasyonu planlamak için bizi tercih etmişti. Ofisimize gelen Tayfun Bey’le birlikte oturup neler yapabileceğimiz hakkında biraz sohbet ettik. Heyecanına engel olamayan Tayfun Bey ile konuşmalarımızdan sonra kız arkadaşı için İnciraltı’nda bir evlilik teklifi organizasyonu için karar verdik. Ve akabinde hemen hazırlıklarımıza başladık.

Evlilik Teklifi Organizasyonu İçin Hazırlıklara Başladık

Cumartesi günü saat 19:30 olarak kararlaştırdığımız evlilik teklifi organizasyonu için geri sayım başlamıştı. Çiftimiz önce baş başa romantik bir yemek yiyecek ardından vapurla İncialtı sahiline geleceklerdi.Uçan balonlar, kırmızı halı, denizci fenerleri, yer volkanları, bistro masa üzerinde gül buketi ve şampanya,şampanya kadehleri, Benimle Evlenir Misin pankartı, ses sistemi, müzik ve profosyonel fotoğraf ve video çekimi içerikli kurulumumuzu yapıyorduk.Ekibimiz bütün hazırlıkları tamamladı ve Tayfun Bey’e hazır olduğumuzun bilgisini verdi.Geriye sadece çiftimizi karşılayıp onların bu en güzel anlarına tanıklık etmek kalmıştı.Hiç bir şeyden haberi olmayan Ayşe Hanım’ın şaşkınlığını ve mutluluğunu görmek için beklemeye başladık.

Çiftimizin Heyecanı Ve Mutluluğu Görülmeye Değerdi

Çiftimiz elele kendileri için özel olarak hazırladığımız organizasyon alanına yaklaşırken Ayşe Hanım yaklaştıkça gözlerinin içi gülmeye başlamıştı. Kendisi için bekleyen kırmızı kalp şeklindeki uçan balonları aldığında ise mutluluğu, şaşkınlığı tarif edilemez düzeydeydi. Etrafa toplanan kalabalık ise çiftimize hayranlıkla bakıp mutluluklarına şahit oluyorlardı.Tayfun Bey ve Ayşe Hanım kırmızı halının ortasına kadar elele yürüdükten sonra Tayfun Bey’in seçtiği şarkı ile dans etmeye başladılar. Parçanın sonunda ise Tayfun Bey için en heyecanlı dakikalar gelmişti. Kız arkadaşına en anlamlı o soruyu soru ve Ayşe Hanım en yüksek sesiyle haykırdı ; ‘ EVET ! ‘. Kalabalığın alkışları ve ıslık sesleriyle birlikte çiftimiz şampanyalarını patlatmak üzere bistro masamızın yanına geçtiler. Ayşe Hanım için özel olarak hazırlattığımız gül buketinin yanında şampanyayı patlatan Tayfun Bey oldukça mutluydu. Kadehlerini yudumlayan çiftimiz bir yandan da bu en özel anları ölümsüzleştirmeye devam ediyorlardı.

Yepyeni Bir Hayatın İlk Adımları

Organizasyonumuzun sonuna doğru yaklaşırken birbirlerine aşk ile bakan çiftimizi uğurlamadan önce son görüntüleri almak için kendilerini ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartımızın önüne davet ettik. Yepyeni bir hayatın ilk adımlarını atmış olan çiftimize bizlerde İzmir Organizasyon ekibi olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz