Reklam Bisikletleri
Reklam Bisikletleri

Reklam bisikletleri, markanın / firmanın logosunun, sloganının yürüyen reklamlarda kullanılan billboardlara basılarak, bisikletlerin arkasına monte edilmesiyle yapılan reklam türüdür.

Markanın en etkileyici sloganları, yüksek çözünürlükte tasarlanarak billboardlara basılır. Belirlenen bölge ve sokaklarda ( genellikle şehrin en işlek cadde ve sokaklarında ), en geniş kitleye hitap edilmeye çalışılır.

Etki alanı geniş ve akılda kalıcılığı oldukça fazladır. Özellikle Avrupa ülkelerinde çok sık kullanılan reklam bisikletlerinin en büyük avantajları çevre ve gürültü kirliliğine engel olması, düşük maliyetli olmalarıdır.

‘İzmir Organizasyon’ olarak 12 yılı aşkın geçmişimiz ve sektör tecrübemizle, sayısız büyük reklam projelerine imza attık. Her bir müşteri / firma bizim için değerli, marka reklamları emanetimizdir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi olmazsa olmazımız, alanında uzman ve eğitimli ekiple çalışmak en büyük avantajımızdır.

Marka tanıtımlarınız, kampanya, etkinlik ve açılış duyurularınız için geniş kitlelere düşük maliyetle ulaşabilmek için İzmir Organizasyon olarak profesyonel ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.

Reklam Bisikletleri Fotoğraf Galerisi