Doğum Odası Süsleme
Doğum Odası Süsleme

Dokuz ay boyunca heyecan ve merakla beklediğiniz bebeğiniz sonunda dünyaya geliyor. Küçük meleğinizin kalacağı ilk odasını özel süslemeye ne dersiniz? Doğum Odası Süsleme hizmetimizle, o özel gününüzde de ‘İzmir Organizasyon‘ olarak yanıbaşınızdayız.

İster bir hastane odası ister evinizde ona ayırdığınız kendi odası olsun. Uzman ekibimiz tarafından mekana uygun bir şekilde sizinde isteklerinizi dikkate alarak ortamı güzelleştiriyoruz. Doğum odası hazırlıklarımız kapsamında şunlar bulunmaktadır: Uçan balonlar, tül süslemeleri, çiçek süslemeleri  (Sadece yapay çiçek kullanılmaktadır, bebeğinizin sağlığını düşündüğümüz için kesinlikle canlı çiçek kullanmıyoruz.), takı yastığı, karşılama panosu, bebeğinizin dikkatini çekecek tavana sabitlenen süsler, gelen misafirleriniz için çikolata ve farklı atıştırmalıklar, geleneklerimizin değişmezi loğusa şerbeti(mevsim şartlarına göre soğuk ve ya sıcak hazırlanmaktadır), nazarlıklarımız, bebeğinize özel baskılı balonlar ve yastıklar…

Yapılacak olan hizmetler bunlarla sınırlı değildir. İstekleriniz dâhilinde seçenekler çoğaltılmakta ve farklı konseptlere göre süsleme teknikleri değişmektedir. Kişiye özel tasarımlarla bu özel gününüzü daha da unutulmaz hale getiriyoruz.

İzmir Organizasyon olarak organizasyon ve süsleme tecrübemizle, her geçen gün büyüyen ekibimiz ve gelişen hizmet anlayışımızla, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak gayesindeyiz.

Doğum Odası Süsleme Fotoğraf Galerisi