Borusan Piknik Organizasyonu Piknik İkramları İzmir Organizasyon
Borusan Piknik Organizasyonu Piknik İkramları

Yediden yetmişe herkesin günler öncesinden sabırsızlıkla beklediği, bir arada olma kültürünü yansıtan, özellikle Türk toplum kültüründe önemli bir yeri olan piknikler, ‘İzmir Organizasyon’ tarafından piknik aktivite ve oyunlarından ikramlara kadar profesyonel bir ekip ve ekipmanla titizlikle organize ediliyor.

Okullar için piknik organizasyonları; anasınıfı öğrencileri ve aileleri için okul, veli ve öğrenci kaynaşması adına, TEOG sınavı sonrası 6,7, ve 8. sınıf öğrencileri için moral ve motivasyon amaçlı düzenlenir. Son sınıf öğrencileri için güzel bir uğurlama şeklinde organize edilebilir.

Kurumlar ve şirketler için yeni işe başlayanların kuruma adaptasyonu, ekiplerin birbiriyle kaynaşması ve firmanın hali hazırda çalışanlarının motivasyonunu sağlamak amacıyla düzenlenebilir.

Pikniği piknik yapan da hiç kuşkusuz yapılan lezzetli  ikramlar. Sizler sevdiklerinizle bu eğlenceli dinlencenin keyfini çıkarıyorken, lezzetli ikramlarımız ve seçeneklerimiz de damak tadınızı şenlendirecek.

Piknik ikramları; organizasyonun türüne, katılımcı sayısına, zevklere, tercihlere, hava ve mekan koşullarına ve bütçeye göre değişiklik gösterir.

Şenlik organizasyonları, mezuniyet organizasyonları, okul, şirket ve kurum piknikleri, etkinlik davetleri ve birçok alanda piknik ikram hizmeti vermekteyiz.

Barbekü, mangal, atıştırmalık soğuk sandviçler, kanepeler, tatlı ve tuzlu kurabiyeler, tatlı ve dondurma çeşitleri, mevsim meyveleri şeklinde ikramlarımız mevcut olup, isteğe ve bütçeye göre artırılabilir. Organizasyon saati ve türüne göre değişiklik gösteren piknik ikramlarımız, organizasyonun erken saatlerini de kapsar ve kahvaltı ikramı şeklinde başlayarak devam ettirilebilir. Sıcak ve soğuk içecekler, isteğe göre alkollü ve alkolsüz olmak üzere çeşitlendirilirken, günün her saati profesyonel servis ekibimiz tarafından servis edilir.

Nostaljik satıcılar da yöresel kostümleriyle bu güzel gününüze eşlik edebilir, organizasyonunuzu anlamlı hale getirebilir. Patlamış mısır, kağıt helva, pamuk şeker, macun, İzmir lokma, kahveci güzeli köşesi, şerbetçi ve tavuk pilav gibi bir çok etkinlik ve ikram da pikniklerinizde yerlerini alabilir.

Piknik organizasyonlarınızda sorumluluk alacak, tüm aktiviteleri organize ederek yönetecek bir ekip arayışındaysanız, ‘İzmir Organizasyon’ olarak her zaman yanınızdayız.