Yer Volkanları İzmir Organizasyon
Yer Volkanları

Yer volkanları kutlamalar, açılışlar, düğün, nişan, sünnet, doğum günü, mezuniyet, yılbaşı gibi özel günlerinizde ışıltı şöleni yaratacaktır. Ayrıca  yer volkanlarından yapılacak giriş yolu çok güzel bir görsel şov oluşturacaktır. Yürüyüş yolu dışında organizasyonun önemli anlarında yer volkanları kullanılır. Örneğin; Nikahta evet derken, pasta kesimi, yılbaşında yeni yıla girerken, mezuniyette kep atma töreninde coşkuyu ikiye katlar. Özel gün ve gecelerin olmazsa olmazıdır yer volkanları.
İzmir Organizasyon olarak özel gün ve gecelerinizde daha da renk katmak adına profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Volkanların zamanında patlaması çok önemlidir. Zamanında patlamayan yer volkanlarının hiçbir anlamı yoktur

. Bu yüzden uzman kişilerle çalışıp işinizi garantiye almalısınız. Uzaktan kumanda sistemiyle bütün yer volkanlarını aynı anda  elektrikli ateşleme sistemimizle yakabiliyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun biz gelebiliriz. Yeter ki siz isteyin. Yeterli teknik ekipmanımız ve  profesyonel teknik kadromuz vardır.

Yer volkanları sabit beyaz renk ve soğuk ateştir. 3, 4, 6inç ve silindir olarak sınıflandırılır. 3 ile 6 inç arasındakiler koniktir. Yanma süreleri 30 ile 60 saniye olarak değişir. Yanarken çıktığı yükseklik 3 ile 6 metre arasında değişir.