Çekme Basket
Çekme Basket

Çekme basket oyunu aynı anda iki kişinin oynadığı ve yaklaşık olarak 5 dakika süren bir oyundur. Parkurun ortasında bulunan duvarın içinden geçen elastik halat iki kişinin de beline bağlıdır. Yarışmacılar hem basket atmaya çalışırlar hem de rakiplerinden daha güçlü olarak onu çekmeye çalışırlar.

Şişme Oyun Parkurunun Boyutları;

  • Uzunluk  : 9 metre
  • Genişlik   : 3 metre
  • Yükseklik : 2,5 metre.

Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden bir aktivitedir. Şişme oyun parkuru, organizasyonlarınıza katılan misafirlerinize eğlenceli dakikalar geçirtirler.

İzmir Organizasyon sektördeki 12 yılı aşkın tecrübesi ile birinci kalite ekipmanları ve profesyonel ekibi ile hizmetinizde. Talep ettiğiniz tüm şişme oyuncak hizmetleri kendi depomuzdan güvenli bir şekilde temin edilir ve yerinde kurulumu sağlanır.  Tüm şişme parkurlarımız birinci kalite malzemeden üretilmiş şişme parkurlardandır.

Piknik organizasyonları, şenlik organizasyonları, özel kurum organizasyonları ve daha bir çok organizasyonlarınız için oyun parkurları kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Çekme Basket Oyunu Fotoğrafları