JTI Kuşadası Aqua Fantasy Aile Günleri Kahveci Güzeli Piknik Organizasyonu
JTI Kuşadası Aile Günleri Piknik Organizasyonu Kahveci Güzeli Standı

Bir fincan kahvenin kırk yıl hatrı varmış… Biz de bu felsefeyle özel günlerinizi sevdiklerinizle mis gibi türk kahvesi eşliğinde unutulmazlarınız arasına ekleyin istedik. Geleneksel tarzda dekore edilmiş bir türk kahvesi standında bakır cezvelerde hazırlanan kahveleriniz, yine geleneksel kostümleriyle güler yüzlü personellerimiz tarafından servis edilir sizlere… Piknik organizasyonların vazgeçilmezi haline gelen Kahveci güzeli standımız, mağaza açılışları, firma etkinlikleri, AVM açılışları, doğum günü partileri gibi bir çok organizasyonda hizmetinize hazırdır.

Üç vakte kadar…

Siz de fala inanmayıp falsız da kalmayanlardan mısınız? 12 yıllık tecrübesiyle standart ve monotonlaşmış aktivitelerden uzak, sürekli kendini ve etkinliklerini yenileyen İzmir Organizasyon size özel günleriniz için fal ve tarot hizmetleri de sunuyor. Bu alanda kendilerini kanıtlamış falcı elemanlarımız tüm enerjileriyle güzel anlarınıza eşlik ediyorlar.

Türk kahvesi standı, piknik organizasyonu, kına organizasyonu, şenlik organizasyonları, konserler, mezuniyet organizasyonları gibi aktivitelerinizde konuklarınız için düşünebileceğiniz güzel bir alternatiftir. Bizler de, kahve standı,elektronik kahve makineleri, bakır cezveler, özel Türk kahvesi, lokum ve şekerlemeler ve su hizmetimizle, kahve standı hizmetini eksiksik bir şekilde sizlere sunuyoruz.