Papyonlu Zıpzıp
Papyonlu Zıpzıp

Şişme oyuncak hizmetlerimizden olan papyonlu zıp zıplar, çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Üç tarafı şeffaf tenteler ile kapatılmıştır. Ön tarafı açık bırakılmıştır. Üst tarafında bir papyon figürü bulunur. Bu parkura adını veren de bu papyon figürüdür. İç tarafında, çocuklar zıplayarak keyifli oyunlar oynarlar.

Papyonlu zıp zıplar eğlenceli görüntüleri ile organizasyonlarınıza görsellik katarken, misafirlerinizin çocukları bu parkurlarda gönüllerince eğlenirler. Çocuklar parkurlarda eğlenirken siz de rahatlıkla organizasyonunuzun akışı ile ilgilenebilirsiniz.

İzmir Organizasyon birinci kalite ve dayanıklı malzemeden üretilmiş şişme parkurlar kullanmaktadır. Talep ettiğiniz tüm şişme parkur hizmetlerimizi kendi depomuzdan pratik ve güvenli bir şekilde temin etmekteyiz. Organizasyonlarınızı yapacağınız mekanlarda profesyonel ekibimizce kurulumu sağlanmaktadır.

Şişme Parkurunun Boyutları;

  • Uzunluk  : 4 metre
  • Genişlik   : 5 metre
  • Yükseklik : 3 metre

İzmir Organizasyon kalite ve güvencesiyle imal edilmiş şişme oyun parkurlarımız, organizasyonlarınıza katılan misafirlerinize maksimum güvenlikli, ve inanılmaz eğlenceli dakikalar yaşatır. Papyonlu zıp zıp şişme parkurumuz görüntüsü ile organizasyonlarınıza görsellik katar. Çocukların içerisinde keyifle oyunlar oynayacağı, enerjik bir şekilde oynayıp zıplayacağı bir parkurdur.

Papyonlu Zıpzıp Fotoğrafları