Macuncu Hizmeti İzmir Organizasyon
Macuncu Hizmeti Animasyonlu Yiyecek Kiralama İzmir Organizasyon

İçimizi ısıtan sesiyle, hem düşündüren hem de güldüren manileriyle çıkıp gelir sokağın köşesinden ‘Osmanlı macuncu‘su…Geçmişten mutluluk getirir, geleceğe umut götürür.

Şeker ve limonun, çeşitli baharatlar kullanılarak, bir tabaka üzerinde servis edilen ve tahta çubuklarla sunulan geleneksel bir sokak tatlısıdır macun. İçerisinde kullanılan baharatlar sayesinde, şifalı olduğu ve bir takım hastalıklara da iyi geldiği bilinir.

Günümüzde ‘Sultanahmet Camii’ gibi yerler dışında ne yazık ki çok da fazla rastlayamıyoruz sokaklarda Osmanlı macuncularına. Biz dedik ki, hem biz gidelim geçmişe, dedelerimizi ninelerimizi yad edelim, hem de çocuklarımız tanışık olsunlar eski Türk kültürüyle. Macun yapımında uzman ekip elemanlarımız, eskiyi aratmayan yöresel ve geleneksel kostümleriyle, rengarenk, lezzetli ve sağlıklı macunlar yapsınlar, sunsunlar bizlere ve çocuklarımıza.

Dilerseniz okul, kurum ya da aile pikniklerinizde, dilerseniz arkadaşlarınızın ya da çocuklarınızın doğum günü partilerinde, üniversite şenliklerinde, mezuniyet organizasyonlarında, AVM etkinliklerinde ve Ramazan etkinliklerinde ‘Osmanlı macuncu’muz sizleri ziyaret edebilir, maniler okuyup istediğiniz renklerde macun sunumu yapabilir.

Osmanlı macuncusu dışında bu konseptlerde partiler, etkinlikler ya da organizasyonlar düzenlemek isterseniz kağıt helvadan niyetçiye kadar bir çok farklı konsept bulabileceğiniz nostaljik satıcılar sayfamızı ziyaret edebilir, fikirler edinebilirsiniz.