Kokteyl organizasyonu, kurumsal ya da bireysel kokteyl etkinliklerinizin, ekibimizce planlanarak bir dizi ekipman temini ve hizmet sunumu şeklinde gerçekleştirildiği organizasyondur.

Açılış, kampanya, etkinlik ve kutlamalar için düzenleyeceğiniz kokteyl organizasyonlarınız, her türlü etkinlik ve aktiviteler ile ‘İzmir Organizasyon‘un 12 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibi ile birlikte gerçekleştiriliyor.

Kırmızı halı, bistro masa, masa, sandalye, ses sistemi, sunucu-MJ, DJ, host, hostes, servis elemanı, balon, kumaş, tül ve bayrak süsleme, catering ekipmanı ve hizmeti, sivil ve kostümlü animatörler, peluş maskotlar ve son teknoloji bol görsel efektli pyroteknik hizmetler ile kokteyl organizasyonlarınızı mükemmel hale getiriyoruz.

Organizasyonunuz için ilk yapmanız gereken mekanınıza karar vermek. Mekanın büyüklüğüne ya da uygunluk durumuna ve bütçenize göre, size uygun bir teklif hazırlıyoruz. Ekipman ve hizmetlere birlikte karar verdikten sonra, amacınıza uygun bir etkinlik takvimi hazırlıyoruz. Organizasyon günü geldiğinde ekibimiz tüm ekipmanlarıyla hazır olacak.