Fasıl Grubu
Fasıl Grubu

Müziksiz bir organizasyon düşünülemez. Kulaklarınızın pasını silecek ve size tam bir müzik ziyafeti sunacak bir fasıl grubu ile organizasyonlarınıza renk katın.

Türk musikisi tarzında olan ve aynı makamda söylenen fasıl müziğini oluşturan kişiler, farklı enstrümanları çalan kişilerin bir araya gelerek oluşturduğu topluluktur.

Fasıl grubunda klarnet, kanun, keman, darbuka, ud, tef gibi müzik aletleri yer almaktadır. Bu müzik aletlerine sizin istediğiniz müzik aletleri de eklenebilir. Grubumuz isteğinize göre şekillenebilir. Her türlü enstrüman teminini gerçekleştirebiliriz. Bu enstrümanları çalacak kişiler, özenle seçilir ve size kusursuz bir hizmet sunarlar.

Grubumuzun repertuarında tam bir fasıla yakışır müzikler bulunur. Tabii bu repertuar sizin isteğinize göre de değiştirilebilir. İstediğiniz tüm şarkıların listesini bize bildirirseniz grubumuz da bu şarkılara hazırlıklı bir şekilde organizasyonunuzda bulunurlar.

Talebinize göre ev toplantılarınız, iş davetleriniz ve daha birçok organizasyonlarınız için işinin ehli bir ekibi hizmetinize sunuyoruz.

İzmir Organizasyon farkıyla, sizi muhteşem müzikleri ile başka diyarlara götürecek fasıl gruplarını bünyemizde bulunduruyoruz. Fasıl gruplarımızın nostaljik ezgileri ile organizasyonlarınızı şenlendirmek isterseniz bizimle mutlaka iletişime geçin.

Fasıl Grubu Fotoğraf Galerisi