Şut Becerisi
Şut Becerisi

Şut becerisi, şişme oyun parkuru, organizasyonlarınızda futbol sever misafirlerinize eğlenceli dakikalar yaşatacak özel olarak üretilmiş hizmetlerimizden biridir. Misafirlerinizin şut çekme becerilerini kanıtlayabilecekleri çok yönlü bir oyundur.

Şişme oyun parkurunda, oldukça geniş bir tünel içerisine yerleştirilmiş kale mevcuttur. Bu kalenin üzerinde farklı puan dereceleri olan delikler bulunur. Oyuncular şut çekerek, topu bu deliklerden geçirmeye çalışırlar. Topu geçirmeyi başardıkları deliklerin puan sistemine göre puanlar kazanırlar.

Oldukça eğlenceli ve beceri isteyen bir oyundur. Sadece çocuklara değil aynı zamanda yetişkinlere de hitap eden bir oyun parkurudur. Kalenin içerisinde yer aldığı geniş şişme tünel özgürce atış yapma olanağı sağlar. Bir animatör ile birlikte, her seferinde bir veya iki kişinin aynı anda oynayabileceği bir şişme oyun parkurudur.

İzmir Organizasyon bünyesinde birinci kalite malzemelerden üretilmiş şişme oyuncaklar bulundurur. Şişme oyuncak hizmetlerimizden olan şut becerisi parkurumuzu talep ettiğiniz şekilde getirip, yerinde kurulumunu sağlıyoruz. Sadece açık alanlarda değil, yeterli alanın bulunduğu kapalı alanlarda da bu parkuru kullanmanız mümkündür.

Parkumuzun Boyutları;

  •  Uzunluk  : 6 metre
  •  Genişlik   : 5metre
  •  Yükseklik : 3 metredir.

Piknik organizasyonları, şenlik organizasyonları, özel kurum organizasyonları ve daha bir çok organizasyonlarınız için şişme oyun parkurları kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Şut Becerisi Oyun Parkuru Fotoğrafları