Gladyatör Oyunu
Gladyatör Oyunu

Şişme gladyatör oyunu, organizasyonlarınızda yetişkin misafirleriniz için tasarlanmış şişme oyuncak hizmetlerimizdendir. Platform üzerine yerleştirilen iki adet yüksek bölmeler bulunur. Bu bölmeler üzerinde elde tutulan sünger sopa aparatlar ile oynanır. Bu oyunun amacı elde tutulan sünger sopa aparatlar ile karşıdaki kişiyi düşürmeye çalışmaktır. İlk düşen oyunu kaybeder. Şişme oyun parkurunda ikili mücadele edilebileceği gibi ikişerli takım halinde de mücadele edilebilir.

Şişme oyuncaklarımız, İzmir Organizasyon güvencesi ve kalitesi ile özel malzemeden üretilmiştir. Kurulumu oldukça kolay ve güvenilirdir.

 Oyun Parkuru Boyutları;

  • Uzunluk  : 6 metre
  • Genişlik   : 6 metre
  • Yükseklik : 1,2 metredir.

İzmir Organizasyon güvencesi ile üretilmiş şişme oyun parkurumuz maksimum güvenlikli ve inanılmaz eğlenceli dakikalar yaşatır.

Açılış organizasyonları, piknik organizasyonları, kurumlar için özel organizasyonlar olmak üzere ve daha birçok organizasyonunuz için şişme oyuncak kiralama hizmetimiz mevcuttur. Organizasyonlarınız için şişme oyuncak hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gladyatör Oyunu Fotoğrafları