Servis Elemanı ve Garson Temini
Servis Elemanı ve Garson Temini

Açılış, doğum günü, düğün, sünnet, kokteyl, temel atma, baby shower, vb. her türlü organizasyonlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonel servis elemanı ve garson temini yapılmaktadır. Sunum ve servis personelimiz temiz ve şık görüntüsüyle misafirlerinize güler yüzlü sunum ve ikram hizmeti verir.  Size de organizasyonunuzun keyfini çıkarmak kalır.

Organizasyonun  içeriğine bağlı olarak yiyecekler; kanepe, atıştırmalık, çerez, cips,  yemek… olarak, içecekler; alkollü ve alkolsüz olarak sunum ve servise hazırlanır. Konuklarınıza yapılacak ikramları servis elemanı da yapar yada dilerseniz self servis olarak da hizmet verebiliriz.

İzmir organizasyon bünyesindeki servis elemanları ve garsonlar deneyimlidir. Böylelikle eğlencenizin tadını kaçıracak hiç bir aksilik ve sıkıntı yaşanmayacağının garantisini veriyoruz. Size daha iyi hizmet verebilmek için personelimizde belirmemiş olduğumuz standartlar vardır. Sunum ve ikram personelimiz 1.70  boylarında bakımlı fiziksel görüntüsü iyi olan, güler yüzlü, kibar yaklaşım tarzında sempatik ve çalışkan kişilerden oluşur. Bizim belirlemiş olduğumuz standart kıyafet kadınlarda; düz siyah elbise yada siyah etek beyaz gömlek ve papyon. Erkeklerde siyah kumaş pantolon, beyaz gömlek  ve papyondur. Ayrıca sunum ve servis elemanı firmamızın belirlenmiş olduğu şık kıyafetleri giyerek çalışır. Firmanızın belirlediği bir kıyafet varsa onu giyerek de servis yapabilirler.

Fotoğraf Galerisi

Video