Doğum Günü Organizasyonu İzmir Organizasyon
Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonu, yediden yetmişe her yaş grubu için düzenlediğimiz, planladığımız organizasyondur. Doğum günü organizasyonları; oldukça renkli görüntülere sahne olur. Mekanın uygunluk durumuna göre birbirinden çeşitli süslemeler gerçekleştirilir. Balon süslemeler, uçan balonlar, papatya balonlar, folyo balonlar gibi çeşitlerle doğum günü organizasyon alanına görsellik katar. Çocuklar için özel oturma grupları ile miniklerin birlikte yemek yiyebileceği alanlar oluşturulmuş olur. Palyaçolar, kostümlü karakterler ile birlikte eğlenceli animasyonlar ve oyunlar oynanır. Yüz boyama aktivitesi, sosis balon katlama, çuval yarışı, halat çekme gibi oyunlar oynanır. Büyük küçük yediden yetmişe herkesin keyifli zamanlar geçireceği eğlenceli doğum günü organizasyonları ile İzmir Organizasyon yanınızda.

 

Sivil ve kostümlü animatör ( batman, superman, spiderman, kovboy vs. ), peluş maskot ( angrybird, tom ve jerry, minnie mouse, mickey mouse, sünger bob, şirinler vs. ), sunucu, servis elemanı, host, hostes temini hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çeşitli balon süsleme tekniklerimizle ( papatya balon, dikme balon, zincir balon, uçan balon, ledli uçan balon, zeplin balon, folyo balon vs. ), tül, kumaş ve çiçek süslemeyle doğum günü mekanını süslüyor, güzelleştiriyoruz.

Ses sistemi, mikrofon, kabin, ışık, spot ışık, led aydınlatmalar, karaoke, barkovizyon gibi teknik ekipmanlarımız DJ ve MJ ekibimizle ortamı eğlenceye hazır hale getiriyor.

Catering ekipman ve hizmetlerimizden de bu özel gün için yararlanabilirsiniz.

Doğum Günü Organizasyonu – Video 1

Doğum Günü Organizasyonu – Video 2

Doğum Günü Organizasyonu – Video 3