File Balon Uçurma ve Dökme
File Balon Uçurma ve Dökme

File Balonların sayısına göre özel olarak oluşturulan beyaz tül içerisine balonlar yerleştirilir ve istenilen anda fermuar görevi gören misinanın çekilmesiyle balonların dökülmesi veya salınmasıyla gerçekleşir. Açılış organizasyonu, temel atma törenleri, mezuniyet organizasyonu, AVM etkinlikleri gibi birbirinden farklı organizasyonlard file balon diğer adıyla dökme balon gösterisi yapılmaktadır.

File Balon Uçurma ve Dökme Sizin isteğinize göre değişen yüzlerce hatta binlerce şişirilerek uçmaya hazır hale getirilen balonlar büyük bir filenin içerisine doldurularak organizasyon anında serbest bırakılır. Özellikle temel atma ve açılış organizasyonlarında sıkça kullanılan file balon ile organizasyonlarınızı hareketlendirerek gelen davetliler için renkli bir şenliğe dönüştürebilirsiniz.

File balonlar iki şekilde yapılabilmektedir. Birisi dökülen balondur, kapalı mekanlarda ya da balonların yüksekten döküleceği bir ortam olduğunda balonlar yağmur gibi aşağıya doğru dökülür. Bu sayede balonların üzerine firma logosu ya da ismini baskı yaparak hem görsel şölen yaşatmış hem de firmanızın reklamını yapmış olursunuz. Fileden uçan balonlar ise, helyum gazıyla şişirilen uçan balonlar organizasyon alanında filenin serbest bırakılmasıyla gökyüzünü renklendirmektedir.

File Balon Uçurma ve Dökme

Tavana asılan balonların misinasını (ipini) çekersiniz sahneye dökülmeye başlar. En az 200 adet olur, sahnenin üzerine yerleştirilir, file beyaz renklidir.

File Balon Uçurma & Dökme Fotoğraf Galerisi