12 D Sinema
12 D Sinema

12 D sinema, bir araç içerisine yerleştirilen 12 boyutlu bir platform sinemasıdır. Özel yapım  gözlüklerle izlenir. Özel mekanizması sayesinde, ekranda gösterilen her hareket, platformdaki izleyiciye de yaptırılır ve yaşatılır.

12 D mobil sinema, özel efektler kullanılarak özel eksen mekanizmalarıyla üretilmiş bir teknolojidir. Özel eksen mekanizması, izleyicinin oturduğu koltuk mekanizmasına kurulur. Sağa, sola, öne ve arkaya hareket edebilir. Derinlik algısıyla birlikte, izleyici ekranda gördüğü hareketleri yaşar gibi hisseder. Diğer boyutlardan farkı  12 D’nin rüzgar, sis, duman gibi efektleri de izleyiciye hissettirmesidir. Ekranda gösterilen her bir sahnedeki efekt, izleyicinin 5 duyusuna hitap eder.

Doğum günü organizasyonları, okul ve belediye şenlikleri, yılbaşı partileri ve konsept partilerde, eğlenceli aktiviteler adına etkinlik arıyorsanız, 12 D mobil sinema hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her yaştan izleyici kitlesine hitap eder. Bir araç içerisinde konumlandırıldığı için, seyyar olarak kullanılabilir.

12 D Sinema Kiralama İzmir Organizasyon

Bizler ‘İzmir Organizasyon’ olarak, 12 yılı aşkın organizasyon tecrübemizle, her geçen gün gelişen ve büyüyen ekibimizle siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve memnuniyet garantisi anlayışını ilke edindik. Birinci kalite ekipmanlarımız, eğitimli ve alanında uzman ekip çalışanlarımız ve her gün gelişen araç filomuz değerimize değer katıyor. Gelişmeye ve yeniliklere açık bir ekip olarak bizler, siz değerli müşterilerimizin isteklerini önemsiyoruz.

Farklı ve zevkli aktiviteler için İzmir Organizasyon olarak her zaman sizlerleyiz.