Renkli Kaydırak
Renkli Kaydırak

Renkli kaydırak şişme parkuru göz alıcı renkleri ile organizasyonlarınıza katılan misafirlerinizin gözlerine hitap eder. Organizasyonlarınızda çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesi için ideal şişme parkurlardan birisidir. Tam bir oyun parkı atmosferi yaratır.

Tüm oyun parkurlarımız İzmir Organizasyon kalitesi ve güvencesi ile üretilmiştir. Ofisimizin hemen yanı başında bulunan depomuzdan hızlı bir şekilde temini sağlanır. Organizasyonunuzun yapılacağı alana profesyonel ekibimiz tarafından kolayca kurulumu sağlanır.

 

Şişme Parkurun Boyutları;

  • Uzunluk  : 6 metre
  • Genişlik   : 5 metre
  • Yükseklik : 6,5 metre

Şişme Oyun Parkuru çok fazla yer işgal etmeden organizasyonlarınızda çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. İzmir Organizasyon bünyesinde birinci kalite malzemeden üretilmiş şişme oyun parkurları bulundurur.

Piknik organizasyonları, şenlik organizasyonları, kurumlar için özel organizasyonlar ve daha nice organizasyonlar için bir çok hizmet sağlamaktayız. Şişme oyun parkurlarını da oldukça güvenli ve kaliteli bir şekilde İzmir Organizasyon ayrıcalığı ile temin edebilirsiniz.

Renkli Kaydırak Fotoğrafları