Lokma Standı Kiralama izmir Organizasyon
Lokma Standı Kiralama

Türk kültürünün, özellikle de İzmir kentinin simgelerinden biri olan ‘İzmir Lokma’ o güzel lezzetinin yanında maneviyatı gereği de önemli bir tatlıdır. Mayalanmış hamurun kızartılması ve şerbetlenmesiyle dilde muazzam bir tad bırakır. İzmir lokma ikramı hizmetimizle İzmir Organizasyon olarak organizasyonlarınıza konuk oluyoruz.

İzmir kültüründe ve mutfağında büyük öneme sahip olan ‘İzmir lokma’ yıllar boyunca, insanların acılarını, hüzünlerini, mutluluklarını, sevinçlerini ve heyecanlarını tanıdığı ya da tanımadığı kişilerle paylaşmalarıyla bilinir. Kimi zaman büyük bir özveriyle satın alınan bir ev, kimi zaman büyük uğraş sonucu kazanılan bir sınav, zaman zaman da çok sevilen yakınların kaybı neticesinde, iş yerleri, sokaklar ve camiler önünde bu özel tatlının ikram edildiğini görürüz. İnanç gereği duaların, dileklerin de paylaşıldığı ve hayırseverliğin de dostlara aşılandığı düşünülür.

 

Bizler de paylaşımın önemli bir olgu olduğunu düşünerek, son teknoloji lokma makineleriyle, hijyen kurallarına uygun olarak, birinci sınıf kaliteli ürünlerimizle sizler için ‘İzmir lokma’ hizmeti sunuyoruz.

‘İzmir lokma’nın üretiminden sunumuna kadar üstlendiğimiz bu görevi, 12 yıllık ‘İzmir Organizasyon’ tecrübesi ve farkıyla organizasyon amacına ve türüne uygun olarak yerine getiriyoruz.