Kostümlü Karakterler İzmir Organizasyon
Kostümlü Karakterler

Animasyon dendiğinde akıllara ilk olarak palyaço geliyor. Fakat eğlenceyi bir doz artırmaya ne dersiniz? Palyaço ile sınırlı kalmayıp son zamanların çok sevilen kostümlü karakterleri ile organizasyonlarınızı renklendirmek istemez misiniz? Örümcek adam, Elsa, Anna, Tinkerbell, Demir Adam, Korsan, Superman, Pamuk Prenses ve  daha niceleri bir telefon ile yanınızda.

İzmir Organizasyon farkıyla çeşit çeşit kostümlü karakter ile organizasyonlarınıza neşe katıyoruz. Tüm gözler üzerinizde olacak. Açılış organizasyonlarınız, doğum günü partileriniz, piknik organizasyonlarınız, alışveriş merkezi etkinlikleriniz ve aklınıza gelebilecek daha birçok organizasyonlar için biz hazırız.

Tüm animasyon ekibimiz çeşitli eğitimlerden geçmiş, deneyimli bireylerden oluşur. Her biri enerjik yapılı ve neşeli insanlardır. Organizasyonlarınızda sizleri en iyi şekilde temsil edeceklerinden en ufak bir şüpheniz olmasın.

Kostümlerimiz birinci kalite kumaşlar ve malzemelerden üretilmiştir. Görselliğe ayrıca özen gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Şimdiye kadar gönderdiğimiz ve göndereceğimiz tüm kostümlü karakterler çocuklar ile sağlıklı iletişim kurabilen, eğlendirirken kişisel gelişimlerine destek özellikleri bulunan profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan oluşur.

Kostümlü karakter kiralama hizmetimizde öncelikli olarak dikkat ettiğimiz konu; ekip arkadaşlarımızın iletişim becerileri gelişmiş, diksiyonları düzgün, çözüm odaklı, eğlenceli ve dinamik olmalarıdır.

İzmir Organizasyon 7/24 hizmetinizde. Talep edeceğiniz tüm hizmetleri en hızlı şekilde temin ediyoruz. Tüm animasyon hizmetlerimiz ve kostümlü karakter kiralama hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

Kostümlü Karakterler Fotoğrafları