Işık Şelalesi İzmir Organizasyon
Işık Şelalesi

Işık Şelaleleri nerelerde kullanılır? Açılışlarda, temel atma töreninde, konserlerde, özel şovlarda, stadyumlarda, sahnelerde, sanatçıların arkasında, düğün-sünnet organizasyonlarında, lansman gecelerinde, defile, mezuniyet, ödül törenleri, spor müsabakaları, yılbaşı kutlaması ve tüm özel etkinliklerde görselliği artırmak için kullanılır.

Açık alan kapalı alan fark etmeden her yerde rahatlıkla kullanılabilinir.  Tavan yüksekliği en az 3 metre olan kapalı alanlar yada açık alanlarda kullanılmalıdır. Işık şelalesi soğuk ateştir. Elektronik ateşlemeyle uzaktan kumandayla yanmaktadır. Asılacak olduğu yerlere göre özel uzunluklarda hazırlanır. Işık şelaleleri 1,5 m, 3 m, 5 metre uzunluğunda olur. Ve genellikle 30s, 40s, 60 saniye olarak akarlar. Işık şelalesi güçlü bir görsel şov oluşturduğu için gündüz de kullanılabilir. Ama akşam karanlığında bambaşka bir görsel etki yaratır.

İzmir Organizasyon olarak tüm özel günlerinizde sizin için profesyonel ekip arkadaşlarımız ve ekipmanlarımızla sorunsuz bir şekilde etkileyici ışık şelalesini yaktırabiliriz. Size de konuklarınızla bu keyifli anların tadını çıkarmak kalır. Türkiye’nin her yerine hizmet vermek için gidiyoruz. Yeter ki siz isteyin. Yeterli teknik ekipmanımız ve  profesyonel teknik kadromuz vardır.