Düğün Organizasyonu İzmir Organizasyon
Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için titizlikle karar vermeniz gereken bir organizasyon. Mekan seçiminden mekan süslemeye, ekipman kiralama hizmetinden organizasyon yönetimine kadar her başlık kendi içinde detaylandırılmalıdır.

12 yılı aşkın organizasyon tecrübemize ve % 100 müşteri memnuniyeti anlayışımıza güvenerek, bu önemli gününüzün organizasyonunu sizden emanet alıyoruz.

Düğün organizasyonu bütçeye, döneme , mekana, geleneklere ve zevklere göre değişebilen geniş yelpazeden bakılabilen bir organizasyon türüdür. Farklı fikirlere, yeniliklere, sadeliklere ya da ihtişama çok açıktır.

Düğün Organizasyonu Nasıl Planlanır?

Öncelikle düğününüz için bir mekan ve zaman programı yapın. Yere ve zamana karar verdikten sonra olmasını istediğiniz tarzı belirleyin; mistik, modern, sade, şık ve zarif, kokteyl havasında, country, vintage, ihtişamlı vs. İletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir ya da ofisimize gelebilir, danışmanlarımızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Balon, kumaş ve tül süsleme, ses sistemi, masa, sandalye, bistro masa, catering ekipmanları ve hizmeti kiralama, servis elemanı, host, hostes, animatör, sunucu temini düğün organizasyonlarında verdiğimiz başlıca hizmetlerdir.

İzmir Organizasyon‘ olarak, alanında uzman, eğitimli, gerekli izin ve belge yeterliliğine sahip olan ekibimiz, piroteknik hizmetler konusunda sayısız organizasyonda yer volkanları, havai fişek, sisli ve renkli duman efektleri ve lazer gösterileri ile yer almıştır. Düğün gününüzü, gecenizi unutulmaz ve ihtişamlı kılmak için havai fişek gösterilerri ve diğer piroteknik hizmetlerimizi öneririz.