İzmir Piknik Organizasyonu Tavuk Pilav İkramı İzmir Organizasyon
İzmir Piknik Organizasyonu Tavuk Pilav İkramı

Sünnet, düğün, nişan, şenlik, piknik organizasyonları, belediye şenlikleri, AVM etkinlikleri, mevlüt ve cenaze organizasyonlarında konuklarınıza sunacağınız ikramlarımız arasında tavuk pilav ikramı ve sunumları profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle servis edilmektedir.

12 yıllık catering tecrübemizle hijyen kurallarına ve kaliteli hizmet anlayışına uygun olarak, 100 kişiden 3000 kişiye kadar sunmakta olduğumuz ikramlarımızla güler yüzlü personelimizle yanı başınızdayız.

İsteğe göre et ya da tavuk olarak da çeşitlendirilebilen stand ikramlarına her türlü organizasyonunuzda yer verebilir, konuklarınızı lezzetli ikramlarla ağırlayabilirsiniz.

Tavuk pilav sunumları dışında, piknik organizasyonu ve şenlik organizasyonu gibi etkinliklerde oldukça tercih edilen pamuk şeker, patlamış mısır, macuncu, kağıt helva, şerbetçi ve İzmir lokma gibi  nostaljik satıcı hizmetlerimiz de mevcuttur.

Ekipman kiralama, servis elemanı, model, hostes ve animatör temini hizmetlerimiz ‘İzmir Organizasyon’ un 12 yıllık tecrübesiyle profesyonel bir şekilde verilmektedir.