Mega Langırt
Mega Langırt

Mega langırt, futbol oyunun demir ya da plastik çubuklarla oyun mekanizmasına yerleştirilmiş şeklinin büyük halidir. Normal langırttan farkı, mega langırtın 4’ten fazla sayıda oyuncuyla oynanabilmesidir.

Dikdörtgen şeklinde büyük  bir masa ve 16 ya da daha fazla koldan oluşur. 4’er kişilik 2 takım halinde oynanabilir. Oyunun top atışını takımlardan biri başlatır ve karşı kaleye top atma yarışıyla devam eder. Kollardan her birinde oyuncular vardır. Topun geldiği koldaki oyuncu oynatılır. Gol skorlarıyla oyun devam eder.

Langırt günümüzün en revaçtaki oyunlarından birisidir. Yaş skalası olmayan bir oyundur. Çocuklara da yetişkinlere de hitap eder. Doğum günü partileri, konsept partiler, yılbaşı etkinlikleri, okul ve belediye şenlikleri, AVM etkinlikleri gibi organizasyonlarında eğlenceli vakit geçirmek adına kiralayabileceğiniz bir oyundur.

Bizler ‘İzmir Organizasyon’ olarak 12 yılı aşkın organizasyon sektörü tecrübemizle, kendimizi geliştirmeye, yenilemeye devam ediyoruz. Biliyoruz ki, her alanda eğitim ve fikir sahibi olan ekip üyelerimiz, gelişen vizyonlarıyla yeni fikirler ve oluşumlar üretebileceklerdir. Sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi  önemsiyoruz.

Mega Langırt Fotoğrafları