Reklam Römorkları
Reklam Römorkları

Reklam römorkları, firma / marka logosu veya sloganının billboardlara basılması, ardından motorsuz araçların içine yerleştirilerek , başka bir araç tarafından çekilmesiyle yapılan reklam türlerindendir.

Sizler de mağaza, şube açılışlarınızın ve kampanya, AVM etkinliklerinizin duyurulması için reklam römorku hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Reklam römorku bir çeşit yürüyen reklam hizmetidir. Reklam bisikletleri ve taşıt giydirme reklam uygulamalarına benzetilse de, maliyet ve gezecekleri rota açısından birbirlerinden farklıdırlar. Reklam römorklarını reklam bisikletlerinden ayıran özellik, bisikletlerin motorsuz araçlar olmaları sebebiyle daha uzun zamanda daha az bölgede dolaşması, buna rağmen reklam römorkları motorlu bir araç vasıtasıyla çekildiği için daha kısa zamanda daha fazla bölge dolaşabilmeleridir. Taşıt giydirme reklam uygulamaları ise, reklam römorklarına göre daha maliyetli bir uygulama olup, yalnızca içerisinden sesli anons yapılabilir. Reklam römorklarına ise ses sistemi konulur ve müzik yayını yapılır.

Bizler ‘İzmir Organizasyon‘ olarak 12 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz organizasyon ve reklamcılık tecrübemizle, markanızı en iyi şekilde en geniş kitleye duyurmak ve akılda kalıcılığını artırmak için tüm ekibimizle ve enerjimizle sizlerleyiz.

Reklam Römorkları Fotoğraf Galerisi