Şişme Top Havuzu Kiralama
Şişme Top Havuzu Kiralama

Şişme Top Havuzu Kiralama, içi renkli yumuşak toplarla dolu bir şişme oyuncak parkurudur. Özellikle küçük yaş grubundaki çocukların zevk aldığı, AVM’lerde sıklıkla rastladığımız bir oyundur.  Çocukların içinde rahatlıkla oynayıp zıplayabileceği bir platformdur.

Top havuzunun ebatları  7 m, 4m ve 3 m’dir. Yumuşak şişme bir havuz ve toplardan oluştuğu için çocuklar için güvenli bir oyun parkurudur. Birinci kalite malzemeden üretilmiştir. Renkli ve yumuşak top havuzunda, çocuklarınız eğlencenin tadını çıkarırken, sizler de bir dinlence molası verebilirsiniz.

Doğum günü partileri, anaokulu şenlikleri, AVM etkinlikleri, açılışları ve kampanyaları, belediye şenlikleri gibi bir çok organizasyonda top havuzu kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizler ‘İzmir Organizasyon’ olarak 12 yılı aşkın organizasyon tecrübemizle, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş bir organizasyon şirketiyiz. Her geçen gün gelişen ve büyüyen ekibimizle, projelerimize bir yenisini katıyor, geliştiriyoruz. Değişime ve yeniliğe açığız. Sizlerin fikirlerinizi ve isteklerinizi önemsiyoruz.

Top havuzu kiralama hizmetini kurulumu ve animatörüyle birlikte satın almak için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şişme Top Havuzu Kiralama Fotoğrafları