Parti Şatosu
Parti Şatosu

İzmir Organizasyon olarak sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ile bir çok organizasyon gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Organizasyonlarınız için çok çeşitli hizmetler sağlıyoruz. Parti şatosu da şişme oyuncak hizmetlerimizden bir tanesidir.

Şenlik organizasyonları, piknik organizasyonları, karnavallar, kurumlara özel organizasyonlar ve daha nice organizasyonlarınız için İzmir organizasyon kaliteli hizmetleri, ekipmanları, profesyonel ekibi ile yanınızda. Bütün ekipmanlarımız özel olarak birinci kalite malzemelerden üretilmiştir. Ulaşımı kolay bir şekilde kendi depomuzda muhafaza edilmektedir. Güvenilir ve sağlıklıdır.

İzmir Organizasyon kalite ve güvencesiyle imal edilmiş şişme oyun parkurlarımız, organizasyonlarınıza katılan misafirlerinize maksimum güvenlikli, ve inanılmaz eğlenceli dakikalar yaşatır. Şişme parkurumuz, tam bir şato görünümünü verir ve görüntüsü ile organizasyonlarınıza görsellik katar. Çocukların içerisinde keyifle oyunlar oynayacağı, enerjik bir şekilde oynayıp zıplayacağı bir parkurdur.

Şişme Parkurunun Boyutları;

  • Uzunluk  : 5 metre
  • Genişlik   : 5 metre
  • Yükseklik : 3 metre

Talep ettiğiniz tüm şişme oyuncak hizmetleri, kendi depomuzdan güvenli bir şekilde temin edilir ve yerinde kurulumu sağlanır.  Şişme oyuncak hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Parti Şatosu Fotoğrafları