Jeneratör Kiralama
Jeneratör Kiralama

Elektriğin olmadığı yerlerde yada yaşanabilecek elektrik sıkıntısını önlemek adına jeneratör hizmeti sunuyoruz.  Her türlü organizasyonda  avm açılışı, düğün, sünnet, konser, tiyatro, doğum günü, belediye festivalleri, şenlik, piknik, fuar, mezuniyet, okul etkinliklerinde jeneratör vazgeçilmezdir. Çünkü orda kullanılacak bir çok ekipman elektrik sayesinde çalışmaktadır. Elektrikte yaşanacak en ufak bir sıkıntı özel gününüzü bir anda mahvedebilir. Bunun önlemini almak için kesinlikle jeneratör kiralamalısınız. Jeneratör kiralama hizmetini, dilediğiniz sayıda vermekteyiz.

Organizasyondaki müzik, ışık sistemi kadar önemli bir ihtiyaçtır jeneratör. Eğlenceli geçen organizasyonunuzun ortasında elektriğin kesilmesi herkesin keyfini kaçıracaktır. Biz bunu önlemek adına jeneratör kiralama hizmeti sunuyoruz.

Firmamız üzerinden ister küçük isterseniz de büyük çaplı organizasyonun kapsamına bağlı olarak jeneratör kiralayabilirsiniz. Ekipman kiralaması hizmetlerimiz arasında taşınabilir jeneratör yada araç jeneratörü olarak hizmet de sunmaktayız.

Ayrıca dilerseniz jeneratörün nakliyesini  ekstra olarak istediğiniz yere ulaştırabiliriz.

Fotoğraf Galerisi