Air Hockey
Air Hockey

Air hockey, 2 kişi oynanan bir mekanik oyuncaktır. Mekanizamanın içindeki hava topun hareketini sağlar. Hava hokeyi olarak da bilinir.

Her bir oyuncu ayrı tokmaklar kullanır. Tokmaklar açı oluşturuacak şekilde tutulamaz. 180 derecelik açıyla zeminle paralel olmalıdır. Oyuncu orta çizgiyi geçemez. Her atış sonrası oyuncuların yerleri değiştirilir.

Hem spor  turnuvaları olarak hem de eğlenceli olması açısından keyifli bir oyun olan hava hokeyi kiralama hizmetini ‘İzmir Organizasyon’ olarak siz değerli müşterilerimiz için sağlıyoruz. Adrese tesliminden kurulumuna kadar tüm aşamalarında profesyonel ‘İzmir Organizasyon’ ekibi yanınızda olacak, kurulum sonrası oyunun başında bir sivil animatörümüz de sizlerle kalacaktır.

 12 yılı aşkın sektör tecrübemizle ‘İzmir Organizasyon’ olarak her geçen gün gelişen ve büyüyen ekibimizle, oyun kiralama hizmetleri  için sizlerleyiz. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini önemsiyor ve geliştiriyoruz. Birinci sınıf kalitede ekipmanlarımız, her alanda profesyonel eğitime tabi tutulan ekip üyelerimiz ve yeniliğe açık bir ekip ruhuyla, organizasyon sektörüne farklılıklar katmaya devam ediyoruz. Yaklaşık 12 yıldır gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyon tecrübemiz ve olumlu referanslarımızla yeni projeler geliştiriyor ve gerçekleştiriyoruz. Sizler de şişme oyuncak kiralama, air hockey kiralama, hava hokeyi kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Air Hockey Fotoğrafları