Canlı Langırt
Canlı Langırt

İzmir Organizasyon bünyesinde bulunan Canlı Langırt; açılış, şenlik, piknik, mezuniyet, temel atma gibi birbirinden farklı organizasyonlarda tercih edilen oyunlardan biridir. Her yaştan kişiye hitap eden oyunda kişiler doğrudan langırt’ın içinde olduğundan oynaması daha da eğlenceli hale gelmektedir.

İzmir Organizasyon Bünyesindeki Langırt’ın Boyutları

  • Uzunluk : 6 m
  • Genişlik  : 13 m
  • Yükseklik : 2 m

Hazırlanışı ve Kullanılması

Organizasyon öncesinde profesyonel ekibimiz tarafından şişme langırt alanı hazırlanır. İki köşesinde kale olacak şekilde çubukları sabitlenir. Oyun alanının bütün kenarları şişme yan duvarla kapatılarak topun saha içerisinde kalması sağlanır. Beşer kişilik takımlar halinde oynanan oyunda oyuncuların bellerinden özel kayış yardımıyla halatlar bağlanır ve bu halatlar langırt bölmelerine sabitlenir. Oyun sırasında oyuncuların hareket alanı kısıtlı olduğu için topa vurma sayısı azalır. Bu da oyunun daha eğlenceli ve zevkli geçmesini sağlar.

Daha fazla oyun seçeneği için sizleri de ofisimize bekleriz. İzmir Organizasyon olarak etkinliklerde eğlenceyi hızlı ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Canlı Langırt Oyunu Fotoğrafları