Sünger Bob Kaydırak
Sünger Bob Kaydırak

Çocukların severek oynadığı Sünger Bob Kaydırak; açılış, şenlik, piknik, sünnet, doğum günü gibi organizasyonlarda kullanılır. İzmir Organizasyon bünyesinde bulunan Sünger Bob Oyun Parkuru, özel kurumların yanında kamusal sektördeki açılış organizasyonlarında ve ramazan eğlenceleri gibi birbirinden farklı etkinliklerde tercih edilmektedir.

Oyun Parkurunun Boyutları

  • Uzunluk: 7 m
  • Genişlik: 5 m
  • Yükseklik: 8 m

Sünger Bob Kaydırak Hazırlanışı ve Kullanılması

Sevilen çizgi film karakterlerinden Sünger Bob figürünün kullanıldığı şişme kaydırak ile eğlenceli saatler geçirmenizi sağlar. Boyutları dikkate alınarak açık alanda ya da kapalı alanda kurulabilir. Uygun mekana yerleştirilen oyun parkuru profesyonel ekibimiz tarafından şişirilerek kurulumu yapılır. İki kısımdan oluşan kaydırağın bir tarafında şişme merdivenler sayesinde yukarı çıkılır, diğer tarafında ise kaydırak kısmı bulunur. Güvenli olması açısından kaydırak kısmının yanlarında bariyerler bulunur. Kaydırağın zemin kısmı ise yüksek şişme bariyerle kapatılmıştır.

Çocuklarınızın güvenli bir şekilde eğlenerek vakit geçirebileceği Sünger Bob Kaydırak’ı İzmir Organizasyon sizlerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.