Şenlik Organizasyonu İzmir Organizasyon
Şenlik Organizasyonu

Şenlik organizasyonu okulların, kurumların, kuruluşların ve firmaların belli bir amaca yönelik eğlence kutlamalarında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerdir.

Şenlik Organizasyonu’nda Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

1. Teknik Hizmetler : Sahne, ses sistemi, çift kabinli ses sistemi, mikrofon, ışık, spot ışık, barkovizyon ve projeksiyon cihazları.

2. Pyroteknik Hizmetler : Havai fişek gösterileri, yer volkanları, sis ve renkli duman efektleri, ışık şelalesi, karma sahne efektleri ve gündüz havai fişek gösterileri her biri alanında uzman, tecrübeli ve ruhsat sahibi ekibimiz tarafından her türlü güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde titizlikle sunuluyor.

3. Catering Ekipmanları Temini ve Hizmetleri : Pamuk şeker, pop corn, kağıt helva, macun ve İzmir Lokma gibi geleneksel ve nostaljik lezzetleri, şenlik organizasyonunuzda geleneksel kostümlü animatörlerimiz size servis ediyor. bunun yanında tavuk pilav ikramı ve mangal da tercih edebileceğiniz catering hizmetleri arasında olabilir.

Çaycı ve kahveci standları, soğuk ve gazlı içeçekler, show bar şıklığında siz değerli müşterilerimize sunuluyor ve ikramı da yine güler yüzlü ve tecrübeli servis elemanlarımız tarafından yapılıyor.

4. Mekan Süsleme : Mekanın açık ya da kapalı, büyük ya da küçüklük durumuna göre çeşitli balon, kumaş, tül ve bayrak süslemelerle, mekanınızı şenlik organizasyonunuzun amacına uygun hale getiriyoruz.

5. Animasyon Hizmetleri : Sivil ve kostümlü animatörler, peluş maskotlar tahtabacak, ateşbaz ve palyaço animasyonlarıyla etkinliğinizi her yaşa hitap eden bir eğlenceye dönüştürmeniz mümkün.

6. Şenlik Organizasyonu Sahne Gösterileri : Profesyonel müzik grupları, dans ekipleri, bando grubu, profesyonel sunucu, Hacivat & Karagöz oyunu, ilüzyon gösterileri ve kukla gösterileri.

7. Reklam Hizmetleri : Yürüyen reklam, sosyal medya reklamları, reklam anons arabaları ile organizasyonunuzun tarihini hitap etmek istediğiniz kitleye duyuruyoruz.

Şenlik organizasyonu; şişme oyuncak kiralama, şişme parkur kiralama, dans ve sahne gösterileri hizmetleri ile de gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllardır gerçekleştirdiğimiz şenlik organizasyonu referanslarımıza ve tecrübelerimize dayanarak kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.