İzmir Animasyonlu Yiyecek Makineleri Kiralama Pamuk Şekerci Patlamış Mısırcı İzmir Organizasyon
İzmir Animasyonlu Yiyecek Makineleri Kiralama Patlamış Mısırcı İzmir Organizasyon

Pop corn, daha genel bilinen adıyla patlamış mısır, yüzyılların geleneği, her evin, her etkinliğin vazgeçilmez bir atıştırmalığıdır. Büyüklerimizin evde tencerede yaptığı patlamış mısır, günümüzde her boyuttaki makinelerle sınırsız miktarda yapılabilmekte, eşsiz kokusuyla, kolay yapımıyla en çok tükettiğimiz çerez olmuştur. Patlamış mısırcı hizmetiyle İzmir Organizasyon olarak, özel günlerinizde sizlerleyiz.

Patlamış mısırcı – popcorn hizmeti 12 yılı aşkın süredir, endüstriyel makinelerimiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzlü personelimizle profesyonel olarak verdiğimiz bir hizmettir. Gıda ürünlerinin kalitesine ve hijyenine dikkat etmenin, insan sağlığına değer vermenin öneminin bilincindeyiz. Sağlık Bakanlığı onaylı gıda ürünlerinin ve 50 kişilikten 5000 kişiliğe kadar patlamış mısır üretme kapasitesine sahip makinelerin ve tecrübeli, dinamik, alanlarında uzman personellerin kullanıldığı İzmir Organizasyon, isteklerinize tam anlamıyla cevap verebilmenin gayreti ve mutluluğu içindedir.

Patlamış Mısırcı – Popcorn Hizmetinin Kullanılabileceği Organizasyonlar Nelerdir?

AVM etkinlikleri, Ramazan etkinlikleri, okul şenlikleri, piknik, doğum günü, düğün, sünnet düğünü, nişan, kına ve açılış organizasyonlarında patlamış mısırcı – popcorn hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca tüm bu organizasyonlar dışında, düzenleyeceğiniz konsept partileriniz ve sinema, film, tiyatro, müzik ve konser gibi etkinlikleriniz için de patlamış mısırcı – popcorn hizmetimizi kiralayabilirsiniz.