İzmir Polis Haftası Etkinlikleri Limonatacı ve Şerbetçi İzmir Organizasyon
İzmir Polis Haftası Etkinlikleri Limonatacı ve Şerbetçi

Limonatacı ve şerbetçi hizmeti kına organizasyonları, piknik organizasyonları, Ramazan etkinlikleri ve şenlik organizasyonları gibi özel günlerde çok sık tercih edilen nostaljik satıcılar hizmetlerimizden biridir.

Limonata; şeker, limon, portakal, su ve isteğe göre bal ile yaptığımız serinletici içeceklerdendir. Şerbet; özellikle Osmanlı döneminde kutlamalarda ve büyük davetlerde ikram edilen, farklı meyvelerle yapılan şekerli içecektir.

Doğum günü organizasyonlarında sweet table masasında sunulabildiği gibi, piknik etkinliklerinde ayrı bir içecek standı olarak servis edilebilir. Ramazan etkinliklerinin olmazsa olmazı olan limonatacı ve şerbetçi, yöresel kostümlerini giyip, o lezzetli limonata ve şerbet ikramlarını yaptığında, geçmişi yad edecek, o eşsiz lezzetin keyfini yaşayacaksınız.

Limonatacı ve şerbetçi hizmetiyle birlikte, bu ikramları sunmak üzere servis elemanı hizmeti de sunmaktayız. Davetli ya da konuk sayınızla doğru orantılı olarak dilediğiniz sayıda servis elemanı temin etmekteyiz.

12 yıllık tecrübemizle, birinci sınıf kalitede ürünler kullanmakta ve hijyen kurallarına öncelikli olarak önem vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin istekleri ve memnuniyeti başımızın tacı olup, profesyonel ekibimizle birlikte özenle ve titizlikle limonata ve şerbet hizmeti sunmaktayız.