Tahta bacak Uzun Bacak Kiralama
Tahta Bacak Uzun Bacak Kiralama

Animasyon hizmetlerinin içerisinde şüphesiz ki en ilgi çekici olan tahta bacak gösterisidir. Yaklaşık 3,5 metrelik boyu ile etrafta dolaşırken izleyenler ondan gözlerini ayıramazlar. Nasıl dengede durduğunu merak eden bakışlar ile onu izlerler. Onun yeteneği de işte buradadır; hem dengede durur hem dans eder hem de tüm izleyenlerin ilgisini çeker. Alanında uzman olan tahta bacaklarımız aynı zamanda uzun bacakları üzerinde yürürken, jonglör gösterisi de yapabilmektedirler.

İzmir Organizasyon bünyesinde bulunan tüm animasyon ekibine düzenli eğitimler vererek onları organizasyonlar için hazır hale getirir. Tahta bacak eğitimlerimiz de bunlardan bir tanesidir. Tahta bacak eğitimini verirken, sabırlı bir şekilde bu işin inceliklerini öğretiyoruz. Öğrenme sürecinde ve daha sonrasında mutlaka dizlik ve dirseklik gibi tüm korumaların kullanılmasına özen gösteriyoruz. Tüm çalışanlarımızın güvenliğine öncelikli olarak dikkat ediyoruz.

Tahta Bacak Kiralama Fotoğrafları

Tahta bacakların kostümleri, katılacakları organizasyonlara göre çeşitlilik gösterir. Açılışlara palyaço kostümü ile giderken sünnet düğünlerinde şehzade kostümü ile tahta bacaklar boy gösterirler. Kimi zaman da gelin damat kostümleri ile gösterilerini yaparlar. Giymelerini istediğiniz kostümleri organizasyonunuzun türüne göre talep edebilirsiniz.  Arzuya göre şirket logolu tişört, şirket yazıları ve şirket simgelerini de üzerinde taşıyan uzun bacak animatörlerimiz, hareketli müzikler eşliğinde izleyenlere heyecanlı anlar yaşatırken firmanızın reklam çalışmasını da yapabilmektedir. Son yıllarda Denizli de bornoz festivalinde tahta bacaklı adamlarımız ve tahta bacaklı kadınlarımız festivalin ilgi odağı olmaktadır.

Tahta Bacak Kiralama Fotoğrafları