Sis ve Duman Efekti
Sis ve Duman Efekti

Sis ve duman efekti; temel atma, park açılışları, resmi açılışlar, belediye festivalleri ve gençlik festivallerinde organizasyonun daha renkli ve gösterişli olmasını sağlar. Temel atma ve açılışlarda genellikle havada patlayıp bulut gibi efekt veren veya gök bombası gibi havada patlayan ve patladıktan sonra yere konfeti atan efektler tercih ediliyor. Bunların haricinde düğün ve nişan gibi organizasyonlarda ise yerde duman çıkaran sis efektleri tercih edilir.Sis, duman efekti açık havada  olduğu gibi kapalı alanda da yapılır. Bir çok farklı renkte atılabilinir.

Atılan sis, duman efekti 50 metre ile 100 metre arasında yükselen çeşitleri vardır. Genellikle gündüz atılan sis, duman efekti istenirse gece de atılabilinir.

İzmir Organizasyon’un alanında  uzman ekibi istediğiniz organizasyonda sis, duman efektini atabilir böylece daha etkili bir ambiyans yaratmış olursunuz. İsterseniz Türkiye’nin her yerinde sis ve duman efekti gösterisi yapabiliriz. Yeter ki isteyin. Yeterli teknik ekipmanımız ve  profesyonel teknik kadromuz vardır.

Sis ve Duman Efekti Fotoğrafları