Tül ve Çiçek Süsleme
Tül ve Çiçek Süsleme

Konsepte özel tasarımlar ve farklı süsleme teknikler ile, tül ve çiçek süslemede de İzmir Organizasyon olarak bir adım önde olmaya devam ediyoruz. On iki yılı aşkın tecrübesi ile uzman ekibimizin size özel tasarımlarıyla etkinliklerinizi renklendiriyoruz.

Açılış, evlilik teklifi, kokteyl, şenlik, piknik, sünnet, düğün, doğum günü, mezuniyet, temel atma gibi birçok farklı organizasyonlarda Tül ve Çiçek süsleme hizmeti verilmektedir. Organizasyonun türüne ve organizasyon yapılacak mekana göre farklı süsleme teknikleri kullanarak unutulmaz bir renk şöleni sunuyoruz. İsteğe göre ve belirlenen konsepte uygun olacak şekilde canlı çiçek ve yapay çiçek kullanılmaktadır. Kapı girişlerinden sandalyelere kadar her yerde tül süslemesine yer verilebilmektedir.

Sizin ve misafirlerinizin renk cümbüşüyle görsel şölen yaşayacakları bir süsleme gerçekleştiriyoruz. Klasik Tül ve Çiçek Süsleme’leri dışında yeniliklere uygun olarak şekillenen yaratıcı süslemelerle gününüze renk katıyoruz.

12 yılı aşkın sektör tecrübemizle ‘İzmir Organizasyon’ olarak bizler büyüyen ekibimizle kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Farklı fikirler ve yeniliklerden besleniyoruz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışını ilke edindik. Sizlerin fikirlerinizi önemsiyor, geliştiriyoruz.

Tül ve Çiçek Süsleme Fotoğraf Galerisi