Havai Fişek Gösterisi
Havai Fişek Gösterisi

Havai Fişek Gösterisi

Özel gecelerinizi daha  gösterişli hale getirmek isterseniz kesinlikle havai fişek gösterisi yaptırmalısınız. Açılış, temel atma töreni, düğün, sünnet, doğum günü, konser, belediye festivalleri, şenlikler, mezuniyet ve özel gecelerin vazgeçilmezidir. Davetlilerin unutulmaz anlar yaşayabilmelerini sağlayacak etkileri ile havai fişek gösterileri oldukça sık şekilde tercih ediliyor. Havai fişeklerin kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mor, gümüş olarak bir çok rengi  mevcuttur.

Havai fişek gösterilerimiz konusunda uzman ve ateşleyici yeterlilik belgesine sahip profesyonel ekibimiz ile uzaktan kumandalı sistemler eşliğinde gerçekleştirilir. Alanında uzman arkadaşlarımız gösteri öncesi  alanda keşif yapıp ona göre havai fişeği kendileri patlatırlar. Havai fişek satışımız yoktur. Çünkü sadece atış ruhsatı onanlar atabilirler.

Gösteriyi  de atış ruhsatı arkadaşlarımız yapar. Ruhsatı olmayan kişi ve kuruluşların atış yapması tehlikeli ve yasaktır. Toplum sağlığı, çevre kirliliği ve güvenlik gereği atışı uzmanı kişin yapması en doğru olandır. Organizasyonun yapılacağı günden bir hafta önce sorumlu kaymakamlık veya valilikten izinlerimizi alıp atışı gerçekleştiriyoruz. İsterseniz Türkiye’nin her yerinde havai fişek gösterisi yapabiliriz. Yeter ki isteyin. Yeterli teknik ekipmanımız ve  profesyonel teknik kadromuz vardır.

Havai fişek gösterisi minimum 3 dakika sürer. İsteğe bağlı olarak 5dk, 7dk, 10dk ve üstü de mevcut olup, organizasyonun içeriğine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Havai fişekler genelde açık alanlar yada denizin ortasında ve akşam saatlerinde atılır.