Gazlı Konfeti Atımı
Gazlı Konfeti Atımı

Gazlı konfeti atımı nasıl yapılır? Yüksek basınçlı karbondioksit  gazının yarattığı basınç  ile makinenin haznesine yerleştirilmiş metalize konfeti kağıtlarının havaya püskürtülmesi sonucu, renkli efektler meydana getirir ve bu görsel şölen organizasyonunuzun coşkusunu katlar.  Peki konfeti nerede atılır? Açılış organizasyonu, temel atma töreni, spor müsabakalarında, belediye festivalleri, şenliklerde, düğün, sünnet, evlilik teklifinde, mezuniyet, ödül törenleri, yıldönümleri, konser, reklam çalışmaları, lansman, defile, vb. kutlamalarda atılır.

İzmir Organizasyon olarak eğlencelerinizde gazlı konfeti atımını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla elektronik ateşleme sistemleri ve son teknoloji ürünler kullanarak konfeti efektleri ile etkinliğinizi bir şölene dönüştürüyoruz. Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.  Yeter ki siz isteyin. Yeterli teknik ekipmanımız ve  profesyonel teknik kadromuz vardır. Bin bir çeşit renk ve özellikte konfetiler ile organizasyonlarınızı unutulmaz bir hale dönüştürüyoruz. Konfetinin rengini, boyutunu ve yoğunluğunu istediğiniz ölçüde şekillendirebiliriz. Hatta  üzerine yazmak istediğiniz not varsa (benimle evlenir misin, doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum, marka veya firma adı, vs..) o şekilde attırılır.

Konfeti makinesinin içinde bulunan kağıtlar 3 ile 20 metre arasında yükseğe uçurulup (rüzgara bağlı olarak) yukarıdan renkli kağıtların dans ederek aşağıya doğru süzülmesi sağlanır. Büyük boy konfeti makinemizin boyutları 170cm x 40cm x 80cm’dir, küçük boy konfeti makinemiz boyutları 120 cm x 35 cm x 70cm’dir. Konfetiler dış mekanda olduğu gibi iç mekanlarda da rahatlıkla atılabilir.