Düğün Yemekleri Meze Tabağı Sunumu

Çiftlerin uzun zamandır heyecanla ve umutla beklediği bir gün düğün. Her gelinin hayali sevdikleriyle mutluluğunu paylaşmak ve masal gibi bir düğün yapmak şüphesiz. Hayallerdeki düğün mekanı, rengarenk süslemeler, büyülü ışıklar, şamdanlar ve konuklar hazır ve nazır. Konuklarınız için sunulan lezzetli ikramlar ve yemek servisi de kusursuzsa artık size bu gününün tadını çıkarmak kalıyor.

Her türlü organizasyonda olduğu gibi, düğün organizasyonlarında da profesyonel ekibimizle birinci sınıf kalitede, hijyen kurallarına uygun olarak, sınırsız menü seçeneğiyle yemek hizmetleri sunuyoruz.

Düğün gününüze karar verdikten sonra, mekanı ve zamanı belirlemelisiniz. Davetli sayısına, düğün konseptinize ve bütçenize göre birlikte karar vereceğimiz yemek ikramları organizasyon saatine göre de değişiklik gösterebiliyor.

Kokteyl İkramları

Davetli sayısının 200 kişiye kadar olduğu düğün ya da nikah organizasyonları için tercih edilebilir. Etli, sebzeli, tavuklu ya da peynirli kanepe çeşitleri, tatlı ve tuzlu kurabiyeler, soslu sebzeler, kruditeler, kuruyemişler ve tatlılarla oluşturulan kokteyl menüsüne sıcak ve soğuk açık büfe şeklinde içecekler dahil edilir. Bütçesi diğer menü seçeneklerine göre daha ekonomiktir ancak, süresi daha kısa olan organizasyonlar için uygundur.

Açık Büfe İkramları

Davetli sayısının net belirlenemediği, esneklik payı olabilen düğün organizasyonları için tercih edilebilir. Kokteyl menüsüne göre yemek çeşidi fazladır. Davetli sayısının esnekliğine göre açık büfe hazırlığı yapılır, bu yüzden daha ekonomiktir.

A La Carte İkramları (Set Menü )

Organizasyon süresinin daha uzun ve davetlilerin sayıca fazla olduğu düğünlerde önerilir. Organizasyon sahiplerinin ve profesyonel catering ekibimizin belirleyeceği yemek çeşitleriyle başlangıç, ana yemek, ara sıcak, ara soğuk, tatlı ve meyve servisi alanında uzman ve güler yüzlü personelimiz tarafından sunulur. Önceden belirlenecek limitli ya da limitsiz, alkollü ya da alkolsüz içeceklerle set menü ikramları gün boyunca programlı bir şekilde devam eder.

Yöresel Yemekler

Geleneksel lezzetlerle, kendi kültürünüzü yansıtmak isteyeceğiniz bir düğün organizasyonu için, Ege yemekleri başta olmak üzere bir çok yöresel yemeğin anavatanından getireceğimiz aşçılarımızla sizlere ve konuklarınıza zengin menüler sunuyoruz. Nohutlu keşkek, etli nohut, tavuk-pilav, zeytinyağlılar ve kuru patlıcan dolmaları gibi yöresel yemek çeşitleriyle donatılmış zengin ve lezzetli menüler de seçeneklerinizden biri olabilir.