Piknik Organizasyonu İzmir Organizasyon
Piknik Organizasyonu

Piknik organizasyonu okulların, kurumların, kuruluşların ve firmaların çalışan ya da öğrenci motivasyon ve adaptasyonları için düzenledikleri pikniklerin tarafımızca organizasyona dönüştürülmesidir.

Piknik Organizasyonu Sırasında Neler Yapılabilir?

Animasyonlar, piknik organizasyonlarında önemli yer tutar, enerjiyi artırır, ortamın coşkusunu diri tutar. Sivil ve kostümlü animatörlerimiz siz yetişkinler ortamın keyfini çıkarırken, minik dahilerimizle dans edip oyunlar oynayacak, yarışmalar düzenleyecekler.

Çadır ve gölgelikler, piknik alanının açık ya da kapalı mekan olma durumuna göre ihtiyaç duyulan ekipmanlardır. Çeşitli renklerde ve ölçülerde olan şemsiye, çadır ve gölgeliklerimiz mevcuttur.

Masa ve sandalye temini, organizasyonunuzun davetli sayısına göre verdiğimiz kiralama hizmetidir. Masa ve sandalyelerimiz plastik ve lake malzemelerinden yapılmış olup, masalarımızın yuvarlak, dikdörtgen ya da kare şekilleri mevcuttur.

Şişme Oyun Parkurları, yediden yetmişe her yaşa uygun ve çeşitliliği bol oyun parkurlarımız bu tarz eğlenceli organizasyonlar için hem işlevseldir hem de görsellik katar. Yetişkinler için; canlı langırt, rodeo, gladyatör, tırmanma dağı, sumo güreşi, çocuklar için;  zıpzıp, kaydırak ve top havuzu gibi oyun parkurlarımızı önerebiliriz.

Catering Ekipman ve Hizmeti,  piknik organizasyonunuzda kuşkusuz ki en önemli etkinlik. Tavuk pilav ikramından, mangal ekipmanı ve hizmetine, ‘İzmir Lokma’ dağıtımından, pamuk şekere, pop corndan, macuncuya kadar hem geleneksel hem de işlevsel ikramlarımız ‘İzmir Organizasyon’ tarafından sunuluyor.

Teknik Ekipman ve Hizmetler, ses sistemi, mikrofon ve ışık ekipmanlarını hizmet olarak sunuyor, mekanınızı piknik organizasyonuna hazır hale getirmiş oluyoruz.