Ses Sistemi Kiralama
Ses Sistemi Kiralama

Ses sistemi kiralama hizmeti, İzmir Organizasyon bünyesinde, kaliteli hizmet anlayışı esas alınarak verilmektedir. Ses sistemi iki adet kabin ve bir mikserden oluşan sistemdir. Aynı zamanda içerisinde telsiz mikrofon da bulunur. Ses sisteminin kullanılacağı alana ve müsaitlik durumuna göre kablolu mikrofon da kullanılabilir.

Kabin; sesin, müziğin, titreşimin dışarıya yansıtıldığı sistemdir.Klasik bir ses sistemi içerisinde iki adet kabin bulunur, ancak organizasyonun çeşidi ve mekanın büyüklüğüne göre ekstra kabin de eklenilebilir.

Ses mikseri; ses sistemlerinden gelen ikiden fazla sinyali karıştıran cihazdır. Karaoke sistemi, ses mikserini tanımak için örnek verilebilir. Bİlgisayar, cihaz mikrofonu ya da dışarıdan gelen herhangi bir müziği, ses sistemi mikrofonundan gelen sesle karıştırır.

Açılış organizasyonları, doğum günü partileri, okul şenlikleri ve piknik etkinlikleri gibi bir çok organizasyonda ses sistemi kiralama hizmeti vermekteyiz. Müziğin ihtiyaç duyulduğu, eğlencenin ve reklamın bulunduğu her alanda ses sistemi hizmetimizle ‘İzmir Organizasyon’ olarak sizlerleyiz.

‘İzmir Organizasyon’ olarak, 12 yılı aşkın sektör tecrübemiz, alanında uzman ekibimiz, güleryüzlü personelimiz, kaliteli  ve son teknoloji ekipmanımızla her türlü organizasyonunuzda yanıbaşınızdayız. Giderek daha fazla büyüyen ekibimizle, aynı anda birçok bölgede etkinlikler düzenleyebiliyor,organizasyonlar planlayabiliyoruz.

Ses Sistemi Kiralama Fotoğraf Galerisi