Firmanızın açılışını, markanızın adını ve değerini, ürünlerinizi, kampanyalarınızı daha geniş kitleye duyurabilmeniz için bir sürü yöntem var. Çeşitli reklam metodlarıyla markanızın değerini duyurabilir, akılda kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Animasyon ve müzik gibi görsel ve işitsel bir şölen düzenleyebilir, firmanızı hedef kitlenize tanıtabilirsiniz. Görsel bir sunumla akılda kalıcılıktan söze edilince ise açılış organizasyonlarında balon süsleme en başta geliyor. İsterseniz küçük ölçekli bir firma açılışı yapın ya da büyük bir AVM açılışı. Etkinlik programınızı düzenlerken, mekanınızın büyüklüğünü ve bütçenizi gözden geçirerek uygun balon süsleme yapmayı ya da yaptırmayı ihmal etmeyin.

Açılış Organizasyonlarında Balon Süsleme

İzmir Organizasyon firması olarak ekibimizin teknik bilgi ve becerileriyle, görsel zevklerimizi bir araya getiriyor ve açılış organizasyonlarında çeşitli balon süsleme hizmetleri veriyoruz. Firmanızın açılışına dikkat çekmek için birçok balon süsleme çeşidimiz mevcut. Zincir balon süslemeden kapı takılara, papatya balon süslemelerden özel tasarım balon süslemelere kadar birçok alternatif sunuyoruz.

  • Zincir Balon Süsleme: Zincir balon süsleme, tek renk ya da farklı renklerde balonları şişirerek bir rota zincir şeklinde dizerek oluşturduğumuz bir balon süsleme yöntemi. İstenilen uzunlukta bir balon zinciri oluşturduktan sonra bu zinciri tabelanızı veya kapınızı çevreleyerek asıyoruz. Daha uzun zincir balon süsleme yöntemlerimizde ise, dükkanınızın ya da mağazanızın veya işletmenizin bulunduğu sokak veya caddeyi boylu boyunca süslüyoruz. Zincir balon renkleri sizin belirlediğiniz renklere göre logo ya da markanızın renklerinden oluşabiliyor.
  • Papatya Balon Süsleme: Papatya balon, 4’lü çiçek balon ve 8’li çiçek balon olmak üzere 2 şekilde yapılıyor. Tek renk veya 2 renkte balonları kompresör ile şişirerek bir papatya şekli veriyor ve mekanın uygun bölümlerine asıyoruz. Dilerseniz papatya balonlara rafyalardan veya tüllerden bir sap şekli vererek de firma açılışlarınızda sergiliyoruz.
  • Kapı Tak Balon Süsleme: Ters ‘u’ şeklinde bir rota istediğiniz renkteki tek renk ya da birden fazla renkte olan balonları şişirerek diziyoruz. Mekanın girişine dikkat çekici bir şekilde yerleştiriyor ve sabitliyoruz.
  • Özel Şekillerde Balon Süsleme: Dilerseniz firmanızın ya da markanızın logosunu bir düzenek üzerinde balonlarla şekillendiriyoruz. İsterseniz de istediğiniz şekilleri, yazıyı, harfleri veya rakamları balonlarla oluşturuyoruz. Örneğin; nazar boncuğu şekli ya da firmanızın kuruluşunun 10. Yıldönümü için 10 yazısı.
  • Zeplin Balon: Dev balonlarınızın üzerine firmanızın ya da markanızın logosunu bastırarak helyum gazıyla şişiriyor ve gökyüzünde sergiliyoruz. Zeplin balonlar, süsleme amacından daha çok reklam amaçalı olarak kullanılıyor.