Lazer ve Işık Gösterisi İzmir Organizasyon
Lazer ve Işık Gösterisi

Lazer ve ışık gösterisi nasıl yapılır? Özel günlerinizde firmanızın logosunu, reklam amaçlı vermek istediğiniz bir mesaj veya slogan varsa yüzeye yansıtarak çok gösterişli bir etki yaratabilirsiniz. Yada sevdiğiniz kişiye aşkınızı ilan edip evlenme teklifi etmek istiyorsanız çok farklı ve anlamlı bir sürpriz olacaktır. Örneğin firma veya marka adı, benimle evlenir misin, doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum, vs.. Lazer gösterisi nerede yapılabilinir? Açık ve kapalı alan olmak üzere her yere yazdırabilirsiniz. Açılış, ulusal ve resmi bayramlarda, belediye festivallerinde, konser, defile, lansman,  spor müsabakaları, düğün, sünnet, evlilik teklifi ve daha bir çok yerde…

İzmir Organizasyon‘un deneyimli profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla lazer gösterisini istediğiniz yerde başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun biz gelebiliriz. Yeter ki siz isteyin. Yeterli teknik ekipmanımız ve  profesyonel teknik kadromuz vardır.

Lazer gösterisi 16 watt yeşil renk ve 25 watt renkli olmak üzere iki çeşittir. Her iki çeşitte de yazı, logo, animasyon, ve çeşitli şekiller yansıtabiliyoruz. Yalnız lazerin yansıtılması için bir zemin olması lazım. Gerek bina, duvar, köprü vb. bir zemin yeterli olacaktır. Gökyüzüne yalnız yansıtılmaz ama isterseniz, havai fişek dumanına, sis bombası üzerine, su perdelerine zemin yaparak istediğiniz boyutta yansıtabiliriz. Lazer 10 metre mesafeden başlayıp 2000 metre uzaklığına kadar gücüyle orantılı etki alanı vardır.