Point Güzellik Merkezi Açılış Organizasyonu
Point Güzellik Merkezi Açılış Organizasyonu

Güzellik Merkezi Açılış Organizasyonu

Hevesli, girişimci iki hanım efendinin işleteceği bir güzellik merkezi açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon ekibi için kolları sıvadık. Bu güzel organizasyonu için bir gün öncesinden ekibimiz tarafından güzellik merkezinin balkonuna fuşya ve siyah renklerden oluşan balonlar ile zincir balon süsleme yapıldı. Pazartesi günü ise resmi olarak güzellik merkezinin açılış organizasyonunu gerçekleştirmek üzere yola çıktık.

Güzellik Noktanızın Yeni Adresi ‘Point’ Güzellik Merkezi

‘Güzellik noktanızın yeni adresi ‘Point’ Güzellik Merkezi olacak.’ sloganı ile açılış organizasyonu için hazırlıklara başladık. Güzellik merkezinin içine fuşya kurdelalar ile süslediğimiz siyah streç kaplı bistrolar, bistroların üzerlerine pembe, fuşya renkli çiçekler, şekerlemeler ve kanepeler koyduk. Yerlere ise siyah ve fuşya renklerinden oluşan balonlar serpiştirdik. Ev sahipleri ile birlikte açılış organizasyonu için son dokunuşları yaptık. Saat 14:00 itibari ile Point Güzellik Merkezi açılış organizasyonu başlamıştı.

Hatay’lı Hanımların Güzellik Merkezine İlgisi Yoğun Oldu

Güzellik Merkezi açılış organizasyonu balkona yerleştirdiğimiz ses sistemi ve sunucumuzun mikrofon performansı ile başlamıştı. Güzellik merkezi 2. katta olduğu için apartmanın girişine, cadde üzerine bir bistro ekledik. Ve yine bistromuz ile birlikte güzellik merkezinin açılışına özel indirimli fiyatlarının yazılı olduğu broşürlerini dağıtmak üzere karşılama hostesimizi görevlendirdik. Birbirinden coşkulu şarkılar, sunumlar, kampanyalı fiyatlar ve güzellik merkezinin yarattığı kalite farkı Hatay’lı hanımların yoğun ilgisini çekmişti. Broşürleri dağıtmakla görevli olan karşılama hostemizin verdiği bilgiler ile birlikte hanımlar güzellik merkezine olan meraklarıyla yukarı çıkıyorlar ve büyük bir memnuniyet ile ayrılıyorlardı. Yukarıda ise güzellik merkezinin yönetici ve personellerinden oluşan bu güzel ekip gelen müşterilerinin kalplerini güler yüzlü ve samimi davranışları ile kazanmaya başlamıştı. Ayrıca açılışa özel kampanyalı fiyatları ile de yoğun ilgi görmüşlerdi.

Güleryüz , Samimiyet Ve Kalite Kendini Belli Ediyor

Açılış organizasyonu devam ederken bir yandan da yoğun bir ilgiyle karşılaşan ev sahipleri yeni müşterileri ile sohbet ediyorlardı. Bir yandan ise güzellik merkezinde ne gibi işlemler olduğu ile alakalı bilgiler veriyorlardı. Cilt bakımı, manikür, pedikür, leke tedavileri, kaş alımı ve dizaynı, çatlak tedavileri, selülit tedavileri, çeşitli masajlar vb. gibi bir çok hizmet veren Point Güzellik Merkezi ile hanımların yeni adresi artık belli olmuştur.