Kuleli Zıpzıp
Kuleli Zıpzıp

Kuleli Zıpzıp şişme oyun parkuru organizasyonlarınıza renk katacak. Misafirlerinizin çocukları çok eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirecekler.

İzmir Organizasyon bünyesinde bulunan tüm ekipmanlar birinci kalite malzemelerden üretilmiştir. Ofisimizin hemen yanında bulunan depomuzda muhafaza edilmektedir. Böylelikle oldukça pratik ve hızlı bir şekilde temini sağlanır. Profesyonel ekibimiz ile birlikte organizasyonlarınızın yapılacağı mekanlara getirilir, güvenli bir şekilde yerinde kurulumu sağlanır.

Kuleli zıp zıp şişme oyun parkuru içerisinde 15 – 20 çocuk aynı anda oyunlar oynayabilir. Birbirinden renkli maskotlar ile eğlenceli ve farklı bir hayal dünyasının içine dahil olabilirler. Çocuklara renkli ve keyifli bir dünya yaratıyoruz.

İzmir Organizasyon güvenliği ve kaliteyi ilke edinmiş ekibi ile birlikte şişme oyun parkuru kiralama hizmetiyle yanınızda. Organizasyonlarınızın yeri ve zamanı fark etmeksizin her şekilde şişme oyun parkurlarımız ile yanınızdayız.

Kuleli ZıpZıp Şişme Parkur Boyutları;

  • Uzunluk  : 7  metre
  • Genişlik   : 5 metre
  • Yükseklik : 3 metre

Şenlik organizasyonları, piknik organizasyonları, karnavallar, kurumlara özel organizasyonlar ve daha nice organizasyonlarınız için İzmir organizasyon kaliteli hizmetleri, ekipmanları, profesyonel ekibi ile yanınızda. Ekipmanlarımız güvenilir ve sağlıklıdır.

Fotoğraf Galerisi