Sesli Anons Araçları
Sesli Anons Araçları

Sesli anons araçları, üzerinde hoparlörler bulunan ve aracın içindeki bir telsiz yardımı ile dışarıya ses aktarımı yapılan bir sistemi içinde bulunduran araçlardır. Bu araçlar ile her türlü reklam ve tanıtım hizmetleri gerçekleştirilebilir.

Seçim dönemlerinde de en çok tercih edilen tanıtım hizmetlerindendir. Bu sistemin avantajı; cadde cadde, sokak sokak gezerek her kesimden insana ulaşmayı sağlamasıdır. Yeni bir işletme mi açtınız? Açılışınız mı var? Duyurmak istediğiniz kampanyalarınız, indirimleriniz mi var? Bu hizmet tam size göre. Ulaşmadığınız sokak, adınızı duyurmadığınız insan kalmayacak. Sesli anons araçları ile çok daha etkili bir kampanya yürütebilirsiniz. İnsanların ilgisini kolaylıkla çekebilirsiniz.

İzmir Organizasyon size bu araçların kiralanması hizmetini en kolay şekilde sağlayabilir. En kaliteli ses ve en doğru reklam ile tanıtımınızı bu araçlar yardımı ile yapabilirsiniz. Hedef kitlenize bu araçlar yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Tüm reklam ve tanıtımlarınız için bizimle mutlaka iletişime geçin. İzmir Organizasyon olarak en kaliteli ekipmanları bünyemizde barındırıyoruz. Talebiniz doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri, yüksek kalite standartlarımız ile sizlere sunuyoruz.

Sesli Anons Araçları Fotoğraf Galerisi