Reklam Maskotları
Reklam Maskotları

Reklam maskotları, firmanın / markanın göze hitap eden üç boyutlu objelerle canlandırılmasıdır. Markanın değerine ve amacına uygun kimliklere büründürülmesidir.

Firmanıza ait hali hazırda var olan marka maskotlarınız, istediğiniz sayıda ve kalitede üretilir. Firmanızın / markanızın amacına, konseptine, değerlerine uygun olarak ‘İzmir Organizasyon’ tarafından tasarlanan maskotlar, özenle ve titizlikle dikilir, tantım için hazır hale getirilir.

Sizin için hem ürettiğimiz hem de tasarlayıp ürettiğimiz maskotlarımızın tanıtımını da profesyonel ekibimizle birlikte yapmaktayız. Maskotlarla el ilanı ve broşür dağıtımı, araçları ya da yayaları yönlendirme ve markanın şube açılış ya da etkinlik dönemlerinde göz önünde farkedici olma gibi etkinlikler yapmaktayız.

Reklam maskotları, üç boyutlu ve eğlenceli oldukları için her yaş grubuna ve daha geniş kitleye hitap ederler. Akılda kalıcılığı fazladır, markayla özdeşleşirler.

Reklam sektörünün ve algısının çok fazla geliştiği günümüzde, dünyaca ünlü markalar, ortaya çıktıkları andan itibaren kendileriyle özdeşleşmiş marka maskotu kullanmaktalar. Örneğin; ‘Milka’ meşhur mor ineğiyle, ‘Turkcell’ ‘cellocan’ıyla, ‘Arçelik’ ‘çelik’le, ‘Yumoş’ sevimli ayısıyla yıllardır her yaştan insanın zihinlerinde yer etmiştir. Hatta öyle ki çoğu zaman markanın adından çok marka maskotunu bilmemiz ve o şekilde dillendirmemiz bunun güzel örneklerindendir.

Sizler de marka tanıtımlarınız için, 12 yılı aşkın tecrübeye sahip ‘İzmir Organizasyon‘ ekibiyle marka maskotu tasarımınızı yapıp, üretebilirsiniz.

Reklam Maskotları Fotoğraf Galerisi